Vydávám se vlastní cestou

Rok 2016 se blíží ke svému konci a tím pádem i celý čtyřletý paralympijský cyklus, který jsem zakončil v Rio de Janeiru skvělým pátým místem na dráze v teamsprintu ČR a sedmým místem ve stíhacím závodě. Bylo to krásné období, ve kterém jsem získal titul mistra světa v časovce jednotlivců a následně jsem dvě sezóny jezdil ve špičkovém týmu LAWI – Author Team.

Změna je život a já cítím, že mé potřeby se rozchází s koncepcí LAWI – Author Temu, v následujícím období jsem se rozhodl zaměřit především na dráhové závody, proto jsme se s týmem po vzájemné shodě dohodli, že do roku 2017 vstoupím samostatně. Děkuji celému Lawi – Author Teamu a lidem kteří mu fandí, za skvělou podporu a podmínky, které jsem měl k dispozici.

Neplánuji však zůstat samostatným vojákem v poli, vznikne kolem mě staronové uskupení závodníků, kteří mě doprovází velkou částí mé sportovní kariéry, tak abych byl opět motivován k tréninkovému úsilí a také se sportem bavil. Na název nového uskupení si počkejte do ledna příštího roku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je JB. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.