TOP TEN v anketě sportovce roku

20160303_221108Jiří se po vydařené loňské sezóně opět probojoval do nejlepší desítky handicapovaných sportovců za rok 2015. Neobhájil loňský triumf, ale devátého místa v této prestižní anketě si velice váží. Příjemná zpráva ho dnes večer zastihla na závěrečném soustředění na Mallorce, které absolvuje, před blížícím se světovým šampionátem na dráze.

Cenu za Jiřího v příjemné atmosféře Top Hotelu Praha přebrala manželka Jana.

„ Prvenství v takto prestižní anketě se obhajuje velice těžko,na to potřebujete mít výsledkově naprosto nadstandardní sezónu a to nejde každý rok. Loni jsem absolvoval velké množství závodů a dosáhl na mnoho pěkných výsledků, ale hlavním cílem byla především nominace do Ria a to se povedlo. Umístění v anketě je pro mě velice příjemným bonusem. Mám skvělou rodinu, která mě podporuje, trenér Daniel Treml mě zná jak své boty a k tomu skvělý tým a věrné i nové partnery, pak je to radost. Moc jim všem děkuji za vynaložené úsilí a podporu.“

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je JB. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.