Příprava na Rio

14022174_1288239261235861_7177266333516344566_nPo MČR měl Jiří tři volné dny a pak se vrhl do tvrdé přípravy na Rio. Absolvoval týdenní soustředění na Šumavě, následně z plného tréninku obsadil páté místo na kritériu Giant liga v Plzni a v návaznosti absolvoval závod Českého poháru v Soběslavi. Z poháru odjel Jiří přímo na vysokohorské soustředění do Dolomit. Vše probíhalo podle plánu a bez komplikací. Drobné komplikace přišly, až po návratu domů, když dostal Jiří po kontrolní časovce v Sokolove střevní virózu doprovázenou horečko. Naštěstí se jednalo pouze o dvoudenní záležitost. Další přibrždění v přípravě přišlo na Krušnotonu, Jiří se v průběhu závodu nedokázal vyhnou střetu s autem nepozorného diváka a skončil po tvrdém pádu na silnici. Naštěstí nedošlo k větším zraněním a Jiří může pokračovat v dráhovém tréninku a dokonce se ve středečním kritériu Giant ligy umístil v TopTen.

„ Příprava jde dobře, ještě nejsem v to formě, ale cítím že to jde pomalu pořád nahoru. Věřím, že máme dobré načasování a vrchol přijde ve správný okamžik. Můj soutěžní program v Riu trvá skoro čtrnáct dní, proto bude načasování velice důležité “

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je JB. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.